Oferujemy

Zapraszamy do wybrania jednej z poniższych kategorii, w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.


W Villi Sedina znajdziesz wiele udogodnień, które uprzyjemnią Twój pobyt i pozwolą maksymalnie wykorzystać wolny czas. Pomyśleliśmy zarówno o fanach aktywnego wypoczynku, jak i o tych, którzy szukają spokoju, relaksu i odrobiny lenistwa.

Basen

Basen w ogrodzie przeznaczony jest do wyłącznego użytku naszych gości. Wymiary (12 m x 6 m x 1,30 – 1,50m) pozwalają na swobodne pływanie dorosłym i bezpieczną zabawę dzieciom. Przy temperaturze powietrza powyżej 18 stopni Celsjusza, woda w basenie jest podgrzewana. Dodatkową atrakcję stanowi przeciwprąd – wyzwanie dla pływaków lub intensywny masaż wodny. Na brzegu basenu czekają na Was wygodne leżaki.

Jacuzzi

Kąpieli z bąbelkami w naszej strefie SPA zażywać może jednocześnie do pięciu osób. Na specjalne życzenie kelner podaje napoje. Dla zapewnienia maksymalnego komfortu naszym gościom, przewidujemy możliwość zarezerwowania jacuzzi na prywatną sesję w określonej porze.

Sauna

Robimy wszystko, by zapewnić gościom naszego pensjonatu dobre samopoczucie, dlatego możesz u nas skorzystać z suchej sauny renomowanej marki KLAFS. Piętnastominutowa sesja saunie odpręża, poprawia nastrój, wyrównuje ciśnienie krwi, ułatwia oddychanie, niweluje bóle stawów i mięśni.

Sala fitness

Wiemy, że dla wielu osób regularne treningi są ważnym elementem życia. Dzięki naszej mini-siłowni możesz podtrzymać zaplanowany cykl ćwiczeń, nie martwiąc się o szukanie klubu fitness w okolicy. Używamy sprzętu marki KETTLER. Siłownia wyposażona jest w bieżnię, rowerek, orbitrek, atlas wielofunkcyjny, ławeczkę skośną, urządzenie do wiosłowania oraz drabinkę z drążkiem do podciągania.